Rozpoczęły się prace na planie filmu Amusement 0

Keir O'Donnell, Katheryn Winnick, Laura Breckenridge, Jessica Lucas i Tad Hilgenbrinck są gotowi do tego, aby wystąpić w horrorze Amusement, który powstanie dla studia Picturehouse.

Winnick (Miłość na zamówienie), Breckenridge (Loving Annabelle) i Lucas (Pakt milczenia) zagrają grupę przyjaciół prześladowanych przez

John Simpson / dundee.ac.ukJohn Simpson / dundee.ac.uk

seryjnego mordercę, który zna ich z dzieciństwa. O'Donnell i Hilgenbrinck (American Pie: Wakace) wcielą się w postacie gejów, którzy zostaną wciągnięci w tą śmiertelną sytuację.

Za kamerą filmu stanie John Simpson. Scenariusz został napisany przez Jake'a Wade Walla, a za produkcje odpowiedzialni są Neal Edelstein i Mike Macari przy współpracy ze studiem Macari oraz Edelstein Prods.

Produkcja filmu rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu w Budapeszcie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Już poprawione :) Dzięki :)

nancy

"O’Donnell i Hilgenbrinck ("American Pie: Wakace") wcielą się w postać gejów" To jak dwie osoby wcielą się w postać jednego geja? Czy dwie postacie wcielą się w dwie postacie gejów? Ostatnie zdanie brzmi tak jakby Budapeszt nie należał na Węgrzech, może lepiejby brzmiało "w Budapeszczie i w innych miastach Węgier"? Ja bym tak napisała.

Proszę czekać…