Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kowboje i obcy - zwiastun! 5

Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy oficjalny trailer promujący nowy film Jona Favreau pt. Kowboje i obcy. W obsadzie tej produkcji znalazły się takie gwiazdy jak: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde (II), Sam Rockwell, Noah Ringer oraz Paul Dano.

Kadr z filmu

Polska premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia 2011 roku.

Rok 1873. Absolution, stan Arizona. Do tej odludnej, amerykańskiej prowincji przybywa nieznajomy, który stracił pamięć. Jedyny znak odnoszący się do jego przeszłości to dziwne kajdany na jednym z nadgarstków. Przybysz szybko dowiaduje się, że mieszkańcy miasteczka są nieprzyjaźnie nastawieni w stosunku do nieznajomych, a na ulice wychodzą tylko na rozkaz pułkownika Dolarhyde’a, rządzącego tutaj "żelazną ręką". Wkrótce dziwne zachowanie mieszkańców się wyjaśnia. Co jakiś czas z nieba spadają przerażające stworzenia, które zabierają wszystkich tych, którzy ich nie aprobują. Stwory trzymają miasto w panicznym strachu. Główny bohater, stopniowo przypominający sobie o tym, co się z nim zdarzyło, staje się jedyną nadzieją na ratunek miasta…

Zobacz zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

wieslaw1981

dołączam do grona przekupionych

MJ_MARTINO

Ja kupiłem od pierwszego zwiastuna :D

"Dzień Niepodległości" na Dzikim Zachodzie mmmm I like it. Może być ciekawie. Kamienna twarz Craiga i Ford niczym I.Jones + niejaki Spielberg – ja również to kupuję.

Quagmire

Marudziłem coś wcześniej o niepasującej, poważnej konwencji, ale teraz mnie też kupili tym zwiastunem.

alienK

Mnie kupili!!!

Proszę czekać…