Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Halo i tajemnicze zdjęcia 2

Machinima.com zapewne nadal świętuje dobre przyjęcie serii Mortal Kombat: Legacy w reżyserii Kevina Tancharoena, która zadebiutowała w zeszłym tygodniu na stronie. Tymczasem ostatnio w sieci, za pośrednictwem Machinima.com, pojawił się zaskakujący zestaw zdjęć, pochodzący jakoby z przygotowywanego filmu Halo.

Nie jest jasne, czy zdjęcia zapowiadają nową serię, pełny film kinowy, czy też pochodzą z "przystawki" w rodzaju Mortal Kombat: Rebirth – filmiku, który koniec końców doprowadził do powstania serii MK: Legacy.

Jak widać wiele nie wiadomo, więc póki co cieszmy się zdjęciami.

Update:
I już wiadomo… zdjęcia owszem, pochodzą z filmu Halo – ale tego, tworzonego przez fanów. Na filmiku możemy podziwiać przygotowania do zdjęć, próby, testy sprzętu itd. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie wygląda to bardzo profesjonalnie…

Źrodło: www.movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

To nawet nie wygląda jak Halo ci żołnierze przypominają bardziej tych w Żołnierzach z Kosmosu niż tych w Halo, a profesjonalne to może być jedynie obsługiwanie tutaj kamer bo reszta to wygląda bardzo amatorsko.

Proszę czekać…