Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Statham w nowym thrillerze 1

Po niezbyt satysfakcjonującej recepcji swojego ostatniego filmu – Love Ranch – reżyser Taylor Hackford postanowił zająć się czymś, co może spodobać się nieco szerszej publiczności. W efekcie w jego planach reżyserskich znajduje się Parker – thriller (neo)noir, w którym najprawdopodobniej wystąpi Jason Statham.

Aktor znany m.in. z Adrenaliny wcieli się w postać złodzieja, który – jakkolwiek niekiedy zmuszony do zabijania – wierny pozostanie swego rodzaju kodeksowi honorowemu, zabraniającego okradać potrzebujących i nakazującego mścić się na tych, którzy go wyrolowali.

Film bazować będzie na liczącej szesnaście tomów serii powieści autorstwa Donalda Westlake'a, zaś postać Parkera – w zmienionej postaci i imieniem – niejednokrotnie pojawiała się na ekranie. Sam pisarz nie może się doczekać realizacji projektu w takim kształcie, ze Stathamem i Hackfordem po przeciwnych stronach kamery.

Brzmi to wszystko dość znajomo… ale czas pokaże, czy warto czekać na Parkera.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…