Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Logan Lerman i chłopiec w Nowym Jorku 1

Lerman będzie współpracował z Gordonem na planie filmu The Only Living Boy in New York, którego fabuła koncentrować ma się na historii chłopca odkrywającego, że jego ojciec ma romans. Starając się ów romans przerwać, jednocześnie sam wikła się w związek uczuciowy z kobietą, dodatkowo otrzymując od nieco zdziwaczałego sąsiada kilka rad na temat miłości.

Choć film pożycza tytuł od piosenki Simona & Gurfunkela, nie będzie on jej adaptacją (niewykluczone, iż utwór pojawi się na ścieżce dźwiękowej). Co z tego wyjdzie – zobaczymy. Dość powiedzieć, że zarówno Lermana, jak i Gordona czeka w najbliższym czasie filmowy sprawdzian, który może znacząco zmienić koncepcje filmu, a może nawet posłać go do kosza.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…