Heartless. W świecie demonów - wyniki 2

FDB.pl i dystrybutor Vision zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest thriller Heartless. W świecie demonów w reżyserii Philipa Ridleya.

Kadr z Heartless. W świecie demonów

W głównych rolach możemy oglądać Jima Sturgessa, Clémence Poésy czy Noela Clarke'a.

Jamie Morgan od lat wstydzi się swojego wyglądu. Szpecące go znamię pokrywa sporą część jego twarzy. Gdy w mieście zaczyna szerzyć się chaos i przemoc chłopak trafia w sam jego środek. Kilku ludzi podpala jego matkę. Zrozpaczony pragnie tylko zemsty. Tak właśnie trafia do tajemniczego Papy B, który obiecuje mu spełnić jego życzenie, za zły uczynek. Jamie zgadza się i pozbywa znamienia, ale ceną okazuje się brutalne zabójstwo, a to dopiero początek zapłaty jaką wyznaczył mu demon.

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie.

Dla Clemence Poesy, która w filmie gra Tię, nie jest to pierwsza przygoda z produkcjami osadzonymi w realiach fantasy. Podaj tytuł tego filmu i postać, jaką zagrała.

Harry Potter i Czara Ognia w roli Fleur Delacour.

Film na DVD otrzymują:
Anna Nowicka
Wiesława Sobocińska
Karolina Kotarba

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anja0889

Adres dawno wysłany (dokładnie 11 maja). Czy nagrody zostały już wysłane?

Proszę czekać…