Ognista premiera z Bukowego Lasu 2

W środy do księgarń trafia pierwszy tom serii “Ognista”. Świat stworzony przez Sophie Jordon wciągnął już czytelników na całym świecie, teraz otworzy się przed polskimi czytelnikami. Wielki sukces historii o dragonce zaowocował zainteresowaniem wytwórni Mandalay Entertainment (m.in. Siedem lat w Tybecie, czy Jeździec bez głowy), która przygotowuje ekranizację Ognistej.

Ognista

Jako patroni medialni wydawnictwa, zapraszamy!

Uczucia między Jacindą i Willem wprost płoną na karkach tej powieści. Gdyby to było możliwe, książka zajęłaby się ogniem. WondrousReads.com

O książce

Ukryta prawda. Śmiertelni wrogowie. Zakazana miłość. Nowa fascynująca bohaterka, wyjątkowa nawet w swoim świecie

Jacinda tęskni do wolności i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, a jej najsilniejszą bronią jest sekretna zdolność do przybierania ludzkiej postaci.

Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie śmiertelników, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są bowiem myśliwymi, powinna więc za wszelką cenę go unikać. Jej smocza natura powoli usycha – i jeżeli umrze, Jacindzie pozostanie tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

OgnistaOgnista

O autorce

Sophie Jordan dorastała wśród wzgórz Teksasu, gdzie snuła fantazje o smokach, wojownikach i księżniczkach. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Houston Była nauczycielka angielskiego, napisała wiele bestsellerowych powieści historycznych, pod pseudonimem Sharie Kohler publikuje także romanse zawierające wątki paranormalne. Obecnie koncentruje się na młodzieżowym cyklu fantasy o dragonce Jacindzie, do którego prawa zakupiło już osiem światowych wydawnictw. Trwają prace nad adaptacją filmową Ognistej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…