Angelina Jolie w Sin City 2?

Na początku tego roku krążyły plotki, że Angelina Jolie ma wystąpić w drugiej części Sin City.

Twórcy filmu Robert Rodriguez (El mariachi, czyli kariera klezmera) i Frank Miller (300), bardzo chcieli, aby aktorka wcieliła się w rolę Avy. Jolie (Przerwana lekcja muzyki) była wtedy w ciąży i nie mogła zagrać, ale zgodziła się to zrobić, kiedy urodzi dziecko. Rodriguez w międzyczasie zają się filmem Grindhouse, razem z Quentinem Tarantino (Wściekłe psy). Teraz jednak, sprawa Avy powraca, chociaż dalej nie wiadomo, czy w ogóle powstanie Sin City 2.

Angelina Jolie w filmie Mr. & Mrs. Smith 2005Angelina Jolie w filmie Mr. & Mrs. Smith 2005

Jolie zapytana, czy chciałaby dalej zagrać Avę odpowiedziała: Rozmawialiśmy o tym i przeczytałam komiks. Wątpię jednak, żeby produkcja obrazu, rozpoczęła się w najbliższym czasie, ale jeśli coś się ruszy, to jestem pewna, że będą o tym rozmawiać.

To było bardzo zabawne, ponieważ idea, żebym wcieliła się w Avę, doszła do mnie, kiedy byłam w ciąży. Więc, grałam Clover (w The Good Shepherd), dziewczyne cichą i z depresją i wtedy miałam bardzo matczyny nastrój. Obudził się we mnie instynkt macierzyński. Skupiłam się na tym. I wtedy zaproponowali mi rolę seksownej, brutalnej i głośnej Avy. Pomyślałam, że po tym jak urodzę dziecko, będzie miło zagrać taką postać.

Wygląda na to, że Rodriguez i Miller mają już swoją Avę, jeśli wszystko się uda. Nie wiadomo jednak, kiedy ruszą pracę nad Sin City 2. Nic nie zostało oficjalnie ustalone.

W komiksie Ava Lord, to damulka warta grzechu i była kochanka Dwighta McCarthy'ego (Clive Owen), która manipuluje mężczyznami, swoim seksapilem i pozorną niewinnością.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz