Wygraj widowiskową Prawdziwą Legendę - wyniki 2

FDB.pl, HATAK.pl i TiM Film Studio zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest Prawdziwa Legenda na DVD. Film w reżyserii legendarnego Yuen Woo Pinga to świetne kino kopanego z widowiskową choreografią walk. Wszystko oparte jest na słynnej legendzie o Królu Żebraków.

Prawdziwa Legenda

Żaden fan kina kopanego i azjatyckiego nie może przejść obojętnie wokół tej produkcji.

Su Qi-Er jest zamożnym człowiekiem, urodzonym za czasów mandżurskiej dynastii Qing. Wycofał się z życia publicznego, aby realizować swoje marzenia o założeniu rodziny i własnej szkoły sztuk walki. Jednak spokojne życie Su rozpada się, gdy jego syn zostaje porwany a on sam pozostawiony na pewną śmierć przez swojego okrutnego przyrodniego brata. Ocalony przez żonę i lekarza-pustelnika Su postanawia doskonalić swoje techniki walki, aby pokonać Yuan Lie i zjednoczyć swoją rodzinę. Wstępuje na ścieżkę, dzięki której w późniejszych legendach i przekazach będzie znany jako "Król Żebraków"

Prawdziwa LegendaPrawdziwa Legenda

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie:

Przy jakim filmie Yuen Woo Ping współpracował z Quentinem Tarantino?

Chodziło o Kill Billa i Kill Billa 2.

Egzemplarze filmu otrzymują:
Łukasz Pyrzyk
Monika Skałecka
Agnieszka Zaporowska
Adam Sepp

Wśród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy egzemplarze Prawdziwej Legendy na DVD.

Prawdziwa LegendaPrawdziwa Legenda

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…