Festiwal Muzyki Filmowej - koniec konkursu 2

Hatak.pl, FilmMusic.pl, FDB.pl oraz IRJ.pl zapraszają do udziału w wielkim konkursie zwiastującym jedno z najważniejszych wydarzeń filmowo-muzycznych roku. Mamy dla Was podwójne bilety na magiczne otwarcie z muzyką Joe Hisaishiego, muzyczną przygodę z Wiedźminem 2, niezapomniany koncert Piratów z Karaibów czy popularnego Czasu Honoru!

Piraci z Karaibów

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie to jedyne takie wydarzenie w roku, którym powoli możemy chwalić się na świecie. Dzięki temu przyjeżdżają do Polski nagradzani wielcy kompozytorzy muzyki filmowej i przedstawiają nam emocjonujące koncertowe aranżacje swoich partytur.

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi redakcjami organizujemy wielki konkurs z biletami na jedyne w swoim rodzaju muzyczne wydarzenie roku.

19 MAJA 2011 ROKU – Wielkie otwarcie festiwalu – Joe Hisaishi – Do wygrania 5 podwójnych biletów

20 MAJA 2011 ROKU – Distant Worlds: music from FINAL FANTASY oraz Wiedźmin 2 – premierowe wykonanie suity – Do wygrania 5 podwójnych biletów

21 MAJA 2011 ROKU – Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły – Klaus Badelt – Do wygrania 5 podwójnych biletów

22 MAJA 2011 ROKU – Czas Honoru – Bartosz Chajdecki – Do wygrania 10 podwójnych biletów

Przeczytaj szczegółowy program festiwalu

Co należy zrobić?

Odpowiedz na kilka pytań:

1. Parę lat temu Joe Hisaishi komponował wspaniałą muzykę do epickiego koreańskiego serialu fantasy, do którego efekty specjalne robili spece od "Avatara" i "Władcy Pierścieni". Podaj tytuł tego serialu.

2. Nobuo Uematsu, kompozytor "Final Fantasy" zrobił muzykę do jednego serialu w swojej karierze. Podaj jego tytuł.

3. Klaus Badelt, jeden z gości specjalnych festiwalu i kompozytor "Piratów z Karaibów: Klątwy Czarnej Perły" skomponował muzykę do dużej ilości innych, ciekawych filmów. Przesłuchaj krótką próbkę z jednej produkcji i podaj tytuł tego filmu. Podpowiedź: Jest to ekranizacja książki.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres ghostek@filmmusic.pl do 5 maja do godziny 23:59. W temacie zgłoszenie należy podać: FMF konkurs – Koncert (tu liczba oznaczająca koncert, do którego ma być to zgłoszenie, czyli od 1 do 4). Zgłoszenia bez prawidłowo wypełnionego tematu, ani bez podanych danych (imię, nazwisko) nie będą brane pod uwagę przy losowaniu.

Bilety na koncerty będą do odebrania w Krakowskim Biurze Festiwalowym, więc nie ma potrzeby podawania adresu do wysyłki.

Zapraszamy do zabawy!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…