"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gibson o swoich planach 0

Amerykański aktor Mel Gibson udzielił niedawno pierwszego wywiadu od czasu afery związanej z jego życiem prywatnym. W rozmowie z dziennikarzem skomentował całą sprawę oraz poinformował o swoich filmowych planach. Chce bowiem znów zająć się kręceniem filmów.

Mel Gibson w filmie Furia (2010)

W początkowej części rozmowy odniósł się do całej afery związanej z jego osobą. Przyznał, że żałuje słów wypowiedzianych przez niego, które znalazły się na taśmie jaką nagrała jego eks- narzeczona Oksana Grigorievy. Jednocześnie zaznaczając, że całość została tak zmontowana aby przedstawić go w złym świetle.

Następnie powiedział parę słów na temat swojej przyszłości zawodowej. Otóż Gibson poinformował, iż w najbliższym czasie zamierza zająć się nakręceniem filmu, który przypadł mu do gustu. Nie chciał zdradzić tytułu, ale powiedział, iż w projekt zaangażowany jest Randall Wallace (scenarzysta Braveheart).

Spekuluje się, iż projektem o którym mówił aktor może być Love and Honor – w którym mieliby wystąpić Channing Tatum oraz Anne Hathaway. W 2004 roku Wallace opublikował ten scenariusz w formie książki, która przypadła do gustu studiu Disney’a.

Akcja filmu rozgrywa się pod koniec XVIII wieku w Rosji. Głównym bohaterem jest młody amerykański kawalerzysta wysłany do Rosji z misją dyplomatyczną. Pomagając Carycy Katarzynie w jej walce z kozakami liczy, iż ta nie wesprze Brytyjczyków w walce ze zbuntowanymi koloniami w Ameryce Północnej.

Źrodło: www.comingsoon.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…