Ognista zabawa z Bukowym Lasem - wyniki 2

FDB.pl i wydawnictwo Bukowy Las zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest pierwszy tom serii “Ognista”. Świat stworzony przez Sophie Jordon wciągnął już czytelników na całym świecie. Wielki sukces historii o dragonce zaowocował zainteresowaniem wytwórni Mandalay Entertainment (m.in. Siedem lat w Tybecie, czy Jeździec bez głowy), która przygotowuje ekranizację Ognistej.

Ognista

FDB.pl objął te wydawnictwo patronatem medialnym.*

Uczucia między Jacindą i Willem wprost płoną na karkach tej powieści. Gdyby to było możliwe, książka zajęłaby się ogniem. WondrousReads.com

O książce

Ukryta prawda. Śmiertelni wrogowie. Zakazana miłość. Nowa fascynująca bohaterka, wyjątkowa nawet w swoim świecie

Jacinda tęskni do wolności i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, a jej najsilniejszą bronią jest sekretna zdolność do przybierania ludzkiej postaci.

Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie śmiertelników, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są bowiem myśliwymi, powinna więc za wszelką cenę go unikać. Jej smocza natura powoli usycha – i jeżeli umrze, Jacindzie pozostanie tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

OgnistaOgnista

O autorce

Sophie Jordan dorastała wśród wzgórz Teksasu, gdzie snuła fantazje o smokach, wojownikach i księżniczkach. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Houston Była nauczycielka angielskiego, napisała wiele bestsellerowych powieści historycznych, pod pseudonimem Sharie Kohler publikuje także romanse zawierające wątki paranormalne. Obecnie koncentruje się na młodzieżowym cyklu fantasy o dragonce Jacindzie, do którego prawa zakupiło już osiem światowych wydawnictw. Trwają prace nad adaptacją filmową Ognistej.

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na proste pytanie.

Jak nazywa się kolejny tom kontynuujący wątki z Ognistej?

Vanish

Książki otrzymują:
Bartosz Pawłowski
Jacek Chlasta
Magdalena Ciepła
Joanna Szary
Krzysztof Drzymalski

Wśród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy książki Ognista, które zostały wydany pod patronatem medialnym FDB.pl dzięki wydawnictwu Bukowy Las.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ignam

Czy były już wyniki?

Barbarka88Rz

Szukając odpowiedzi znalazłam same jak najlepsze recenzje "Ognistej". Muszę ją przeczytać bo lubię smoki;)
Mam małe pytanie: znalazłam tylko angielski tytuł kolejnego tomu- może być?

Proszę czekać…