"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazdy w The Hunger Games? 0

Woody Harrelson (Zombieland), Stanley Tucci (Burleska) oraz muzyk Lenny Kravitz otrzymali propozycje zagrania w produkcji Gary'ego Rossa pt. The Hunger Games. Obraz jest ekranizacją trylogii autorstwa Suzanne Collins, którego polska nazwa to Igrzyska śmierci.

Woody Harrelson w filmie Zombieland (2009)

Na chwile obecną wiadomo jedynie, iż Harrelson miałby zagrać postać Seneki Crane’a tj. twórcę krwawych igrzysk. Natomiast nie wiadomo w kogo mieliby się wcielić Tucci i Kravitz.

The Hunger Games powstanie w oparciu o pierwszą część książkowej trylogii. Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w której Stany Zjednoczone już nie istnieją a ich terytorium zostało podzielone na 12 dystryktów. Główną bohaterką jest młoda dziewczyna, która zostanie zmuszona do udziału w krwawych igrzyskach rozgrywanych pomiędzy przedstawicielami każdego z tych dystryktów.

W obsadzie aktualnie znajdują się: Jennifer Lawrence, Willow Shields, Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Amandla Stenberg, Dayo Okeniyi, Leven Rambin, Jack Quaid, John C. Reilly i Paula Malcomson.

Premiera zaplanowana jest na 23 marca 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…