Gwiazdy w The Hunger Games?

Woody Harrelson w filmie Zombieland (2009)

Woody Harrelson (Zombieland), Stanley Tucci (Burleska) oraz muzyk Lenny Kravitz otrzymali propozycje zagrania w produkcji Gary'ego Rossa pt. The Hunger Games. Obraz jest ekranizacją trylogii autorstwa Suzanne Collins, którego polska nazwa to Igrzyska śmierci.

Na chwile obecną wiadomo jedynie, iż Harrelson miałby zagrać postać Seneki Crane’a tj. twórcę krwawych igrzysk. Natomiast nie wiadomo w kogo mieliby się wcielić Tucci i Kravitz.

The Hunger Games powstanie w oparciu o pierwszą część książkowej trylogii. Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w której Stany Zjednoczone już nie istnieją a ich terytorium zostało podzielone na 12 dystryktów. Główną bohaterką jest młoda dziewczyna, która zostanie zmuszona do udziału w krwawych igrzyskach rozgrywanych pomiędzy przedstawicielami każdego z tych dystryktów.

W obsadzie aktualnie znajdują się: Jennifer Lawrence, Willow Shields, Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Amandla Stenberg, Dayo Okeniyi, Leven Rambin, Jack Quaid, John C. Reilly i Paula Malcomson.

Premiera zaplanowana jest na 23 marca 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux