Znamy przeciwnika nowego Spider-Mana? 1

W Nowym Jorku trwają zdjęcia do restartu serii o Spider-Manie. Ukazały się zdjęcia pracy ekipy filmowej, które mogą nam zdradzać kto będzie czarnym charakterem w The Amazing Spider-Man.

Spider Man

Na zdjęciach widoczne jest logo OSCORP. Jest to korporacja należąca do Normana Oborna, który jak wiemy jest Zielonym Gobliniem. Był on także przeciwnikiem Spider-Mana w obrazie Sama Raimiego.

Jeśli potwierdzą się domysły i Zielony Goblin będzie głównym czarnym
charakterem, to rodzi się pytanie po co robić restart serii, który nie rzuci nowego światła na bohatera, a historia toczyć się będzie wokół tych samych wątków?

Przypomnijmy, że w roli Spider-Mana pojawi się Andrew Garfield, a za reżyserię odpowiada Marc Webb.

Co wy myślicie o nowej wersji przygód Człowieka Pająka?

The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man
p=. The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man
p=. The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man
p=. The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man
p=. The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire 2011-05-02

Przecież C. Thomas Howell już wygadał się, że przeciwnikiem będzie Lizard. Wprawdzie w pełni oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie mamy, a i nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem na oczy jakieś nowe zdjęcie Rhysa Ifansa, ale pisanie o Goblinie to takie gdybanie dla gdybania. Prawdopodobnie dr Connors pracuje dla Oscorp, a Osborn pojawi się w sequelu.
A tak z innej beczki to Garfield i Stone wyglądają świetnie na tych zdjęciach, zatarło to wrażenie po poprzednich fotkach gdzie Garfield przypominał połączenie Judda Nelsona w Breakfast Club z Son Goku.

Asmodeusz 2011-05-01

ciekawie było by zobaczyć jakiegoś wroga mniej znanego jak carion, mucha, krawen, lizard czy puma

Young_Caesar 2011-05-01

również bym nie stawiał odrazu na to że pojawi się Goblin…
Harry Osborn napewno pojawi się w filmie jako przyjaciel Petera ,więc jak powiedział Corso wątek firmy musi się również pojawić.
Dla mnie sugerując się bajką na Fox Kids;p ważniejszymi wrogami prócz Goblina i Octopusa i Venoma którzy już się pojawili był przede wszystkim Skorpion i często pojawiający się pobocznie mało groźny Nosorożec , także myślę że oni powinni się przede wszystkim pojawić…

B4N4U7 2011-05-01

Ja osobiście chcialbym zobaczyć Jaszczura :) ewentualnie skorpiona:)

Corso 2011-05-01

To, że pojawia się w filmie Oscorp nie musi od razu oznaczać, że i Green Goblin powróci – jakby nie było Harry Osborn – syn Green Goblina – to jeden z lepszych jak nie najlepszy (do czasu) przyjaciel Parkera, więc wątek firmy może się w filmie pojawić. Być może – tutaj zgaduję – Oscorp będzie jakoś odpowiedzialny za eksperyment podczas którego Parek zdobędzie swoje nowe zdolności… W każdym razie stawianie na GG po raz drugi byłoby faktycznie idiotyzmem – tym bardziej jeśli ma się taki wachlarz postaci do wykorzystania jak wrogowie Spideya.

Proszę czekać…