http://vimeo.com/mironkundzicz

Jest ostateczna wersja Southland Tales 0

Reżyser i scenarzysta Richard Kelly, zakończył wczoraj najważniejsze prace nad Southland Tales.

Akcja filmu jest osadzona w niedalekiej przyszłości, w postapokaliptycznym Los Angeles. Fabuła skupi się na trzech postaciach: aktorze filmów akcji, który cierpi na amnezję (The Rock), byłej gwieździe porno, która jest w trakcie zmieniania swojego życia (Sarah Michelle Gellar) i ekscentrycznych bliźniakach (Seann William Scott. Ich przeznaczenia skrzyżują się ze sobą i spowodują zamieszanie, które odczuje cała ludzkość.

Sarah Michelle Gellar w filmie Southland Tales 2006Sarah Michelle Gellar w filmie Southland Tales 2006

Czas trwania obrazu zatrzymał się na 137 minutach. Jest więc krótszy o 27 minut, od roboczej wersji, która była pokazywana w tym roku na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie Southland Tales miał swoją premierę.

Kelly (Donnie Darko) powiedział też, że zmniejszył trochę rolę narracji i Justin Timberlake (Alpha Dog) nagrał już ostateczną wersję.

Do dodania zostają jeszcze niektóre efekty specjalne, ale trailer będzie można zobaczyć już niedługo. Na dniach powinna też zostać podana data premiery.

Reżyser przyznał też, że równocześnie podczas montażu Southland Tales, pracował nad kolejnym projektem, The Box. Produkcja tego filmu rusza w marcu 2007 roku w Virginii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…