Dereszowska przemówi w oceanie 1

Najsympatyczniejszy delfin świata już wkrótce wyruszy razem z przyjaciółmi na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali. W trakcie pełnej przygód podmorskiej wyprawy nieustraszony Plum rzuci wyzwanie pewnemu złośliwemu rekinowi i udowodni wszystkim szczurom lądowym, że… nie ma jak życie w wielkim błękicie, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie!

Tytułowy delfin

Urocza Lejdi, Ania Dereszowska (Świadek koronny, Lejdis)udowadnia, że dubbing to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Przekonamy się o tym już 20 maja, kiedy to głos Ani Dereszowskiej poprowadzi ku wielkiej przygodzie bohaterów animowanego filmu Delfin Plum. W tej niezwykle barwnej opowieści o najsympatyczniejszym delfinie świata aktorka wcieliła się w rolę tajemniczej Oceanii, która towarzyszy Plumowi w poszukiwaniach legendarnej księżycowej fali. W wypełnionym humorem (po same brzegi oceanu) filmie, gwarantującym doskonałą zabawę dla wszystkich widzów w przedziale wiekowym od lat 2 do 102, usłyszymy również wykonaną przez Anię piosenkę "Bądź królem morskich" fal z tekstem Marka Robaczewskiego (Madagaskar, Disco Robaczki).

W filmie usłyszymy także innych znanych i lubianych polskich aktorów: Roberta Więckiewicza(Dom zły, Różyczka ) w roli rekina Szamy, Jerzego Kryszaka(Dolina Issy, Podróże Pana Kleksa), który użyczył głosu kalmarowi Macusiowi oraz Marcina Hycnara(Megamocny, Ostatni Władca Wiatru (dubbing)), który wystąpił jako tytułowy Delfin Plum.

Autorem polskiej wersji językowej jest Kuba Wecsile, jeden z najlepszych polskich dialogistów (Iniemamocni, Auta, Disco Robaczki). Za realizację odpowiadają pozostali współtwórcy sukcesu Disco Robaczków – Studio PRL oraz Jarosław Boberek, czołowa postać polskiego dubbingu (wyłączność na podkładanie głosu postaci Kaczora Donalda w polskich wersjach językowych, znany m.in. z roli Króla Juliana w Madagaskarze oraz głosu Serca w kampanii reklamowej TP), który tym razem wystąpił w roli reżysera.

Bohaterski delfin wypłynie na polskie ekrany już 20 maja!!

Anna Dereszowska użycza głosu swojej bohaterceAnna Dereszowska użycza głosu swojej bohaterce

[informacja prasowa]

Źrodło: notatka prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…