http://vimeo.com/mironkundzicz

Dimiension zajmie się dystrybucją Storm Warning 0

Dimension Films kupiło prawa do dystrybucji thrillera Storm Warning w USA, Australii i Nowej Zelandii.

Reżyserem filmu jest Jamie Blanks.

Kadr z filmu Walentynki 2001Kadr z filmu Walentynki 2001

Scenariusz, autorstwa Everett De Roche, opowiada o parze, która gubi się w trakcie straszliwego sztormu i szuka schroniena na pobliskiej farmie. Zostają tam jednak schwytani przez bezwzględnych zabójców.

W obrazie zagrają Nadia Far?s (Purpurowe rzeki), Robert Taylor (Dokonać zemsty), John Brumpton (Romper Stomper), David Lyons i Matthew Wilkinson (Mission: Impossible II).

Producentami filmu są Gary Hamilton (Pan życia i śmierci) i Peter Ford, a producentami wykonawczymi Martin Fabinyi (Wolf Creek), Michael Gudinski (Wyrównanie rachunków), Greg Sitch (Macbeth) i Mark Pennell (Kieszonkowe).

Jamie Blanks jest reżyserem i kompozytorem. Stworzył muzykę do Say I Do, czy Huntsman 5.1. Wyreżyserował wcześniej dwa pełnometrażowe filmy, Walentynki i Ulice strachu, który był nominowany do Saturn Award. Ulice strachu zarobiły na całym świecie ponad 72 miliony dolarów.

Dimension Films jest znaną firmuą zajmującą się dystrybucją filmów. Na swoim koncie ma takie obrazy jak: Sin City – Miasto grzechu, Zły Mikołaj, Equilibrium, eXistenZ, czy Od zmierzchu do świtu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…