Wygraj Białą Afrykę na DVD - wyniki 1

FDB.pl i dystrybutor Kino Świat zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest intrygujący dramat Claire Denis pt. Biała Afryka.

Biała Afryka

W głównej roli występuje Isabelle Hupert. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji tego filmu.

Maria (Isabelle Huppert) to Europejka, zajmująca się zarządzaniem plantacją kawy w Afryce. Kiedy w kraju wybucha rewolucja, oddziały rebeliantów za wszelką cenę chcą przejąć jej posiadłość. Narażając rodzinę, dumna, biała kobieta nie zamierza ustąpić. Sytuacja robi się niebezpieczna, kiedy wrogość i zniecierpliwienie początkowo zdystansowanych żołnierzy gwałtownie wzrasta, a ich działania staja się coraz bardziej drastyczne…

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie:

Claire Denis wraz ze swoim filmem walczyła o ważną nagrodę na włoskim festiwalu filmowym. O jaki festiwal chodzi?

Festiwal Filmowy w Wenecji.

Egzemplarze otrzymują:
Kamil Miodoński
Ewa Turczyn
Michał Kroszka

Zgłoszenia z nieprawidłowym tematem nie będą brane pod uwagę.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

itzamnaah

Czy zamierzają Państwo W KOŃCU przesłać nagrodę? Od wyników minęło już pięć miesięcy, a po filmie ani śladu (a mam ogromną chęć obejrzenia go!), wobec czego liczę chociaż na odpowiedź, że fundusze się skończyły i nie mogą Państwo przesłać żadnych nagród – nawet wtedy będę usatysfakcjonowany.
Pozdrawiam,
itzamnaah

michalkroszka

A kiedy otrzymam nagrodę??? Bo jeszcze nie dotarła?!!?!

Evita70

W końcu i do mnie uśmiechnęło się szczęście :)
DZIĘKUJĘ :)

kooala

Kiedy będą wyniki?

Proszę czekać…