Zwiastun Fright Night z wampirami 2

Pojawiła się pierwsza zapowiedź remake’a komediowego horroru z lat 80. pt. Postrach nocy, w którym występują Colin Farell, Anton Yelchin, David Tennant, Toni Collette (Wszystkie wcielenia Tary) i Imogen Poots.

Fright Night

Życie nastoletniego Charliego Brewstera (Anton Yelchin) w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą gdy do domu obok wprowadza się Jerry (Colin Farrell) – z pozoru świetny facet, ale jest w nim coś niepokojącego i tylko Charlie zdaje się to zauważać. Pozostali – wliczając w to matkę Charliego (Toni Collette) – nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Po wnikliwych obserwacjach sąsiada nastolatek dochodzi do jedynego słusznego wniosku – Jerry jest wampirem, a Charlie na własną rękę musi pozbyć się potwora żerującego w jego dzielnicy.

Premiera w USA zaplanowana jest na 19 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

zajebisty i jest klimat ! oj jest

Quagmire

Tym razem chyba za wiele komedii nie będzie, chyba, że sam McLovin będzie robił za akcent komediowy. Bez komediowej otoczki ten horror raczej zatonie w morzu przeciętności na co wskazuje zwiastun.

Young_Caesar

początek to jak "Disturbia", czyli jak dla mnie obiecujący, ale potem tylko gorzej…
trochę jak kino klasy B…

Proszę czekać…