Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Gandalf powalczy z zombie? 1

Ostatnimi czasy powstaje mnóstwo filmów o zombie czy wampirach i powoli można dostrzegać pewien przesyt tego rodzaju opowieściami. Nie zmienia to faktu, że wielu reżyserów nadal chce się zabawiać z umarlakami, czego przykładem jest Matthew Butler, ze swoim komediowym filmem The Curse of Buxom Strumpet. Film opowiadać ma historię osiemnastowiecznego poety i jego dzieweczki, którzy razem muszą odeprzeć plagę zombie w małym miasteczku.

Film ma być rozwinięciem krótkiego metrażu Butlera pod tytułem E’gad Zombies. Warto też zaznaczyć, iż reżyserowi marzy się doborowa obsada aktorska – w obsadzie znaleźli się Ian McKellen i Judi Dench, planowany jest również występ Gillian Anderson i Marka Williamsa.

Co z tego wyniknie? Trudno ocenić, ale zapowiada się ciekawie. Warto obserwować ten projekt.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

drfalck

Ian McKellen lubie go, szkoda tylko ze to ciota….

Proszę czekać…