Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Pokręconych baśni ciąg dalszy 0

Syreny w swojej nieco mniej grzecznej postaci pojawiły się w ostatniej części Piratów z Karaibów, lecz wygląda na to, że na tym się nie skończy – bowiem wieść niesie, iż Shana Feste, reżyserka Country Strong, została wynajęta do napisania scenariusza i wyreżyserowania filmu na podstawie powieści Carolyn Turgeon "Mermaid: A Twist on the Classic Tale", która reinterpretowałaby oryginalny tekst Christiana Andersena.

Film opowiadać ma o rywalizacji dwóch księżniczek, pochodzących z dwóch różnych światów, o względy przystojnego księcia. Dla obydwu dziewcząt wybory będą miały ogromne, nie zawsze pozytywne konsekwencje.
Póki co film zapowiada się na kolejny nastoletni romans, próbujący wygryźć swój kawałek tortu na fali popularności sagi Zmierzch, a jednocześnie koronny dowód, że "twisted tales" są w modzie.
Trudno orzec, co się z tego urodzi, ale wypada życzyć twórcom, aby nie skończyło się na "Zmierzchu pod wodą".

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…