Chuck Norris w Kung Fu Panda 3? 1

Serwis MovieWeb miał okazję porozmawiać z Jonathanem Aibelem i Glennem Bergerem – scenarzystami Kung Fu Pandy – o kontynuacji tej hitowej animacji. Jako że pierwsza część odniosła ogromny sukces, tego samego spodziewać się można po sequelu, a to tym samym doprowadzić może do powstania części trzeciej.

Kung Fu Panda 2

Wprawdzie Aibel i Berger nie zostali jeszcze poproszeni przez DreamWorks Animation o napisanie "Kung Fu Pandy 3", ale mają już "upatrzonego" aktora, którego głos chcieliby móc wykorzystać – Chucka Norrisa. Poniżej fragment wywiadu.

MovieWeb: Gdybyście zostali zatrudnieni do napisania trzeciego filmu, to czy jest jakiś konkretny aktor, którego chcielibyście usłyszeć?

Glenn Berger: Powiem to. Próbowaliśmy w przeszłości, ale uważam, że powinien nim być Chuck Norris. Mamy już Jean-Claude Van Damme’a i jest świetnie. Byłoby super zobaczyć w walce jego, Stevena Seagala i Chucka Norrisa. Miejmy nadzieję, że dostaniemy kolejną szansę.

MW: Musimy wystartować z internetową petycją.

Jonathan Aibel: Tak, to świetny pomysł.

MW: "Chcemy Chucka Norrisa w Kung Fu Pandzie 3!"

GB: Tylko jakim byłby zwierzęciem? Może nie oferowaliśmy mu odpowiedniego.

JA: Jakieś na pewno się znajdzie. "Jeśli Kung Fu Panda 3 nie zatrudni Chucka Norrisa, Chuck Norris zatrudni Kung Fu Pandę 3", jak w dowcipach.

GB: Może Chuck Norris jako legendarny jednorożec. Trzeba stworzyć mityczną bestię, aby go przekonać.

MW: No właśnie. Nie może zostać jakimś żurawiem lub czymś w tym stylu. Trzeba czegoś z zębami, czegoś dużego.

GB: Może być i żurawiem. Powiedzmy, że David Cross, obecny żuraw, dostanie cios w krtań i jego głos zmienia się na stałe tak, że brzmi jak Chuck Norris.

MW: (śmiech) Widzę, że już tworzycie fabułę. To dobrze.

JA: Może jego wąsy mogłyby stać się legendarnymi wąsami kung fu.

MW: Hmmm.

GB: Dobra, uwaga na spoilery. W Kung Fu Pandzie 3, Po i Potężna Piątka muszą dowiedzieć się, kto ukradł wąsy Chucka Norrisa. Wyruszają w podróż celem odnalezienia ich. (śmiech) Macie zapowiedź!

Chcielibyście, aby Chuck Norris pojawił się w trzeciej części (jeśli powstanie)? A może wolelibyście kogoś innego?

"Kung Fu Panda 2" w kinach pojawi się już jutro.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…