Kinowy pokaz Gry o tron - wyniki 1

Hatak.pl, Kawerna.pl, FDB.pl i HBO Polska zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na kinowy pokaz specjalny odcinków serialu fantasy Gra o tron. Na pokazie będzie obecny George R.R. Martin, autor książki i producent serialu!

Gra o tron

którym pory roku mogą trwać przez całe lata. Lord Eddard Stark jest panem ziem i posiadłości wokół Winterfell. Gości u siebie króla Roberta Baratheona, który ma mianować lorda swym namiestnikiem. Eddard nie jest przekonany do tego pomysłu, gdyż poprzedni namiestnik zmarł nagle w niewyjaśnionych okolicznościach. Za namową żony przyjmuje jednak stanowisko, w ten sposób wplątując się w intrygi i zdrady królewskiego dworu. Jego rodzina zostaje rozdzielona, a jego dzieci wyruszają w podróż, która może odmienić losy całego kontynentu.

Produkcja zbiera coraz większe rzesze fanów, czego efektem jest stale rosnąca oglądalność. Przypomnijmy, że w Polsce HBO emituje Grę o tron w każdy poniedziałek o 22:00.

Kinowy pokaz odbędzie się 14 czerwca w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Podczas niego gościem specjalnym będzie autor książek, producent wykonawczy i scenarzysta serialu, George R.R. Martin.

Mamy dla Was 10 pojedynczych wejściówek na to wydarzenie, które możecie wygrać w ekspresowym konkursie.

Gra o tronGra o tron

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytania:

1. Lena Headey, serialowa królowa Cersei nie po raz pierwszy gra postać szlachetnie urodzonej kobiety. Gdzie Headey odgrywała taką bohaterkę?

Aktorka grała królową Gorgo w "300" oraz Guinevere w miniserialu "Merlin".

2. Jeden z twórców serialu David Benioff pracował w swojej karierze nad kostiumowym filmem, w którym także grał Sean Bean. O jaki film chodzi?

Chodzi o film pt. "Troja", w którym Sean Bean grał Odyseusza.

3. George R. R. Martin w swojej karierze zagrał jedną rolę w serialu – co to był za serial?

Martin zagrał epizodyczną rolę gościa w restauracji w serialu "Piękna i bestia" z 1988 roku.

Pojedyncze bilety na to wydarzenie otrzymują:

Hubert Żabik

Kamil Machura

Marcin Zwierzchowski

Aleksander Górski

Krzysztof Kopeć

Dariusz Mysłowski

Ewa Puto

Sylwia Jamorska

Katarzyna Nowak

Agnieszka Janczewska

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Georgi65

odpowiedzi poszły ;) przyznam, że z 3 pytaniem miałem lekkie trudności hehe.

Proszę czekać…