Jestem numerem cztery niedługo na DVD i Blu-ray 2

Za stworzenie filmu Jestem Numerem Cztery – będącego adaptacją bestsellerowej, młodzieżowej powieści Jamesa Freya i Jobie Hughesa o tym samym tytule – odpowiedzialne są wielkie osobowości światowego kina: reżyser D.J. Caruso (Niepokój) oraz ceniony producent Michael Bay. Nad całością procesu produkcyjnego czuwała wytwórnia Dreamworks, a wspomniane już wgniatające w fotel efekty specjalne to dzieło specjalistów ze studia Industrial Light & Magic.

Jestem numerem cztery

W filmie poznajemy historię Johna Smitha (w tej roli Alex Pettyfer znany z Tormented), z pozoru zwyczajnego nastolatka, który musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość przed śmiertelnie niebezpiecznymi wrogami. Wraz z opiekunem Henrim (Timothy Olyphant – Hitman, Szklana pułapka 4.0) wędruje od miasta do miasta i próbuje wieść normalne życie. Jednak nie jest mu to pisane – pierwsza miłość (Dianna Agron, znana z serialu Glee), niesamowite nowe moce, tajemnicza więź z tymi, którzy dzielą jego los, a także odkrycie swego przeznaczenia wywracają świat chłopaka do góry nogami.

Numery Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Kim jest Numer Cztery? Czy ucieczka przed bezlitosnym wrogiem po raz kolejny zostanie brutalnie przerwana? „Jestem Numerem Cztery” to trzymający w napięciu film, który na długo zagości w Waszej pamięci.

Dodatki specjalne do Jestem numerem cztery:

DVD:

  • Wpadki na planie;
  • Numer 6.

Blu-ray:

  • Sceny niewykorzystane;
  • Wpadki na planie;
  • Numer 6.

Film w sprzedaży od 17 czerwca na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

Jestem numerem czteryJestem numerem cztery

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…