Zdjęcia z planu filmu Moonrise Kingdom

Wes Anderson na planie Pociągu do Darjeeling (2007)

Pojawiło się kilka zdjęć z planu najnowszej produkcji Wesa Andersona zatytułowanej Moonrise Kingdom. Możemy zobaczyć na nich m.in.: reżysera filmu, Edwarda Nortona i Harveya Keitela.

Akcja filmu twórcy Genialnego klanu ma się rozgrywać w latach 60. ubiegłego wieku w Nowej Anglii. Para zakochanych w sobie postanawia uciec i osiedlić się w jednym z odległych mniejszych miasteczek. Wszyscy są jednak przekonani, że zaginęli. Miasto organizuje akcję ratunkową.

W obsadzie znaleźli się aktorzy, którzy współpracowali już wcześniej z Wesem Andersonem, m.in.: Bill Murray (gra ojca córki) czy Jason Schwartzman. Poza tym na ekranie zobaczymy również Boba Balabana, Bruce'a Willisa, Edwarda Nortona, Frances McDormand i Tildę Swinton.

Premiera filmu zaplanowana jest na przyszłe wakacje.

Źrodło: http://blogs.indiewire.com/theplaylist/archives/2011/06/16/new_moonrise_kingdom_set_photos_reveal_harvey_keitels_moustache_bob/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.