"May the Force Be With You"

Evangeline Lilly i Barry Humphries w Hobbicie! 3

Peter Jackson ogłosił, poprzez swój oficjalny profil na Facebooku, że Evangeline Lilly (Lost: Zagubieni) i Barry Humphries (fikcyjna postać Dame Edna Everage) dołączyli do obsady dwóch filmów na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Oto wiadomość jaką przekazał reżyser:

Evangeline Lilly

Yikes! Nareszcie mogę wrócić do pisania! Właśnie skończyliśmy pierwszy etap zdjęć, a teraz ruszamy w poszukiwania nowych plenerów. Więcej o tym wkrótce… Jestem bardzo podekscytowany, że mogę wam dzisiaj przekazać dwie wiadomości o obsadzie, o osobach, które dołączą do nas w drugim etapie zdjęć.

Evangeline Lilly zagra nową postać leśnego Elfa – Tauriel. Jej imię oznacza 'córka Mrocznej Puszczy' i dalej musimy zostawić was z domysłami! (I nie, nie będzie romantycznego wątku z Legolasem.) Nie jest tajemnicą jak bardzo utalentowaną i spełnioną aktorką jest Evangeline; jesteśmy zachwyceni i podekscytowani, że będzie ona pierwszą, która na planie filmu tchnie życie w leśnego elfa.

Jestem także niesamowicie podekscytowany, że Baryy Humphries zagra Króla Orków, w ten sam sposób jak Andy Serkis stworzył Golluma. Barry jest najbardziej znany ze swojej fikcyjnej postaci Dame Edna’y Everage. Jest także gorliwym zwolennikiem nierozumianego i nieuczciwie szkalowanego australijskiego polityka, Sir Les Pattersona. Jednakże Barry jest znakomitym aktorem i oczekujemy od niego wykreowania Króla Orków z czułością i emocjonalną głębią na jaką ta postać zasługuje.

Evangeline i Barry wraz z walijskim aktorem Luke’iem Evansem jako Bardem i Benedictem Cumberbatchem jako Smaugiem zamykają główną część castingu. Nie mogę się doczekać nowych scen z nimi!

Więcej wkrótce, m.in. kilka wyczerpujących odpowiedzi na wasze pytanie. Przepraszam za opóźnienie!

Pozdrawiam,
Peter J

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…