"May the Force Be With You"

Mad Men z trzema kolejnymi sezonami 0

Jon Hamm wystąpi w trzech kolejnych sezonach bardzo popularnego i docenianego serialu Mad Men, wielokrotnie odznaczanego prestiżowymi nagrodami, między innymi cztery Złote Globy, w tym trzy na przestrzeni lat 2008-2010 za najlepszy serial dramatyczny, w 2011 skończyło się tylko na nominacji, ale przegrana była z wybitnym przeciwnikiem w postaci Zakazane imperium.

Jon Hamm w serialu Mad Men

Jon Hamm podpisując nowy, trzyletni kontrakt ze studiem Lionsgate i telewizją AMC, stał się jednym z najlepiej opłacanych aktorów stacji kablowych.

Jak już wcześniej spekulowano, Jon Hamm oprócz odgrywaniem roli Dona Drapera, zajmie się reżyserią pierwszego odcinka piątego sezonu, jego premiera zaplanowana jest na 16 marca 2012 roku. To będzie jego debiut reżyserski.

W najbliższym czasie Jona Hamma będzie można zobaczyć wraz z Megan Fox w komedii romantycznej Friends with Kids w reżyserii Jennifer Westfeldt, która od 1997 jest partnerką aktora. Następnym projektem jest film w reżyserii Paula Feiga i produkcji Judda Apatowa, gdzie Jon Hamm zagrałby faceta mającego obsesję na pewnej kobiecie, w tej roli Melissa McCarthy. Ma być to niekonwencjonalna historia o miłości. Hamm i McCarthy spotkali się na planie poprzedniego filmu Paula Feiga – Druhny, który okazał się sukcesem.

Mad Men powróci z piątym sezonem na wiosnę 2012 roku. Poprzedni sezon miał swój finał 17 października 2010.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…