Plakat i zdjęcia promocyjne Kapitana Ameryki

Chris Evans jako Kapitan Ameryka

W sieci zaprezentowano nowy plakat filmu Captain America: Pierwsze Starcie oraz dwa zdjęcia promocyjne przedstawiające Chrisa Evansa w stroju Kapitana Ameryki.

Będąc uznanym za niezdatnego do służby wojskowej, Steve Rogers (Chris Evans) na ochotnika zgłasza się do ściśle tajnej pracy naukowo-badawczej, która zmienia go w Kapitana Amerykę, super bohatera, który ma za zadanie bronić ideałów Ameryki…

Plakat filmu Captain America: Pierwsze StarciePlakat filmu Captain America: Pierwsze Starcie

W obsadzie filmu są: Hugo Weaving, Stanley Tucci, Tommy Lee Jones, Richard Armitage, Hayley Atwell i Dominic Cooper. W epizodzie pojawi się także Samuel L. Jackson jako Nick Fury.

Reżyseruje Joe Johnston (Jumanji, Wilkołak). Obecnie trwa postprodukcja filmu.

Premiera w USA odbędzie się 22 lipca br. Polska premiera zaplanowana jest na ten sam dzień. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Źrodło: http://movies.cosmicbooknews.com/content/captain-america-first-avenger-2011-american-flag-movie-poster


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.