True North ze skacowanym Helmsem

Ed Helms na premierze filmu Jestem Bogiem

Ed Helms, znany widzom dobrze szczególnie z obu części Kac Vegas, zagra główną rolę w komedii zatytułowanej True North. Oprócz roli podejmie się także produkcji filmu.

Reżyserem i autorem scenariusza komedii jest Rob Pearlstein, nominowany do Oscara w 2006 r. za krótkometrażową komedię Our Time Is Up.

Film ma opowiadać o przypadku pewnego pracoholika, głowy rodziny, który uległ wypadkowi samolotowemu. W jego wyniku zapadł na dwuletnią śpiączkę. Po odzyskaniu świadomości spostrzega, że została przeprowadzona na nim operacja plastyczną. Musi odszukać swoją rodzinę i ponowie nawiązać z nią kontakt. Ma tylko jeden problem. W ogóle nie przypomina wyglądem dawnego siebie…

Źrodło: http://www.reuters.com/article/2011/06/25/us-edhelms-idUSTRE75O04F20110625


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.