Maraton Gry o tron w HBO2 0

Na życzenie widzów została zmodyfikowana lipcowa ramówka HBO2, dzięki czemu planowany na wrzesień maraton serialu Gra o tron odbędzie się jeszcze w lipcu.

Gra o tron

Cały sezon serialu HBO Gra o tron widzowie będą mogli zobaczyć w ramach weekendowego maratonu Gry o tron 15-16-17 lipca w HBO2.

Maraton rozpocznie się w piątek, 15 lipca o godz. 22.00 – zostaną pokazane 4 odcinki serialu. W sobotę, 16 lipca od 22.00 wyemitowane zostaną 4 kolejne odcinki, a w niedzielę, 17 lipca od 22.50 – 2 ostatnie odcinki Gry o tron.

Wyprodukowany przez HBO serial Gra o tron powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia", której pierwszą częścią jest "Gra o tron". Autor sagi, który niedawno odwiedził Polskę, został uznany przez magazyn Time za mistrza gatunku fantasy. Jest jednocześnie członkiem ekipy współproducentów wykonawczych i scenarzystów serialu.

Głównym wątkiem książki i serialu Gra o tron jest bezwzględna walka o władzę. Akcja rozgrywa się w krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Wielkie rody uwikłane są w bezkompromisową grę, w której stawką jest panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje.

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…