Wygraj Zieloną Latarnię na konsolę - wyniki 0

Hatak.pl, FDB.pl i Cenega, wydawca gry opartej na kinowym filmie Martina Campbella pt. Zielona latarnia, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Green Lantern

Green Lantern: Rise of the Manhunters pozwala nam wcielić się w rolę Hala Jordana (któremu głosu i wizerunku w wersji na Xbox 360 i PS3 użyczył sam Ryan Reynolds).

Hal jest pilotem oblatywaczem, otrzymującym tajemniczy zielony pierścień z rąk umierającego kosmity Abina Sura. Pierścień ten daje mu niezwykłą moc oraz gwarantuje członkostwo w międzygalaktycznej eskadrze, mającej za zadanie utrzymywanie porządku we wszechświecie. W grze uczestniczyć będziemy w bitwie przeciwko Łowcom – niegdyś szlachetnym androidom służącym jako siły policyjne, teraz mającym na celu zniszczenie Korpusu Zielonej Latarni. Pierścień Zielonej Latarni pozwala nam kreować spektakularny arsenał broni z „twardego światła”, takich jak Gatling Gun, gigantyczne pięści, czy nawet samoloty, które pomogą nam w przywróceniu galaktycznego porządku. Poznaj historię jednego z najstarszych bohaterów DC Comics.

Do wygrania w konkursie są egzemplarze Green Lantern: Rise of the Manhunters na konsolę Xbox 360 i Playstation 3 oraz bony zniżkowe na 20 złotych do sklepu Muve.pl

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytania.

Jedna z gwiazd popularnego serialu science fiction była dla widzów głównym kandydatem do roli Hala Jordana w kinowym filmie. Ostatecznie tę rolę dostał Ryan Reynolds, lecz ten aktor później także zagrał Jordana. O jakiego aktora chodzi i w jakiej produkcji wcielił się w Hala Jordana?

Jedna z gwiazd popularnego serialu science fiction była dla widzów głównym kandydatem do roli Hala Jordana w kinowym filmie. Ostatecznie tę rolę dostał Ryan Reynolds, lecz ten aktor później także zagrał Jordana. O jakiego aktora chodzi i w jakiej produkcji wcielił się w Hala Jordana?

Chodziło o Nathana Filliona.

Gry "Green Lantern: Rise of the Manhunters" otrzymują:

Krzysztof Rzabkiewski

Alicja Lanosz

Izabela Zięcina

Zielona latarniaZielona latarnia

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…