Strefa Spin w AXN 0

W nowym, weekendowym paśmie znajdzie się dużo miejsca dla seriali młodzieżowych. Wśród nich laureat Teen Choice Award – Słodkie kłamstewka znane na zachodzie pod tytułem "Pretty Little Liars". Kanał AXN zaprezentuje też popularny na całym świecie program American Idol oraz serial o perypetiach nastoletniej Lux – Druga Szansa.

Słodkie kłamstewka

W weekendowe wieczory w lipcu, AXN swoim programem postara się dołączyć do rytmu wakacyjnej zabawy. Strefa SPIN rozpocznie się dziewiątym sezonem słynnego reality show American Idol. Najpopularniejszego w Ameryce show dla wokalistów, przez wielu dziennikarzy nazywanego najbardziej wpływowym programem w dziejach telewizji. Następnym punktem programu będzie 2. sezon serialu Druga szansa. W kolejnym sezonie główną bohaterkę, nastoletnią Lux po tym jak odnalazła swoich prawdziwych rodziców, czekają emocje związane z dorastaniem w nowej rodzinie.

Druga szansaDruga szansa

Trzygodzinną rozrywkę zwieńczy popularny serial wśród nastolatków Słodkie kłamstewka, trzymający w napięciu, pełen tajemnic, skandali i intryg. Cztery przyjaciółki skrywają pewną tajemnicę, o której wie tylko ich koleżanka Alison. Pewnego dnia ginie ona w niewyjaśnionych okolicznościach, a dziewczyny dostają SMS-y z pogróżkami, podpisane literą „A”.

Serial "Słodkie kłamstewka" powstał na podstawie bestsellerowej serii książek dla nastolatków. Historia rozpoczyna się rok po zaginięciu Alison (Sasha Pieterse), mściwej przywódczyni całej paczki. Wtedy to cztery szesnastoletnie przyjaciółki – Aria (Lucy Kate Hale), Spencer (Troian Bellisario), Hanna (Ashly Benson) oraz Emily (Shay Mitchell), których relacje znacznie się rozluźniły, zaczynają otrzymywać tajemnicze wiadomości, z których wynika, że Alison je obserwuje. Strach i niepewność spowodowana tajemniczymi wiadomościami na nowo zbliża bohaterki do siebie. Każda z nich ma jednak swoje sekrety, o których nie chce nikomu powiedzieć. Wiadomości przychodzą nawet po znalezieniu ciała Alison…

Serial zdobył nagrodę Teen Choice Awards 2010 w kategoriach Najlepszy serial lata, Najlepszy aktor lata (Ian Harding) i Najlepsza aktorka lata (Lucy Hale).

Program można będzie obejrzeć także na stronie www.axn.pl. Każdy z odcinków Słodkich kłamstewek będzie dostępny przez 7 dni po premierze telewizyjnej w usłudze AXN Player.

Emisje seriali w Strefie SPIN:

AMERICAN IDOL IX – od 16 lipca w weekendy o 17.00 w AXN

DRUGA SZANSA II – od 16 lipca w weekendy o 18:00 w AXN

SŁODKIE KŁAMSTEWKA – od 16 lipca w weekendy o 19:00 w AXN

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…