Męskie wieczory w polskim kanale Fox

Sons of Anarchy

Specjalnie na wakacje kanał FOX dla swoich widzów przygotował wyjątkowe pasmo, dzięki któremu fani kultowych męskich seriali będą mogli każdy wtorkowy wieczór spędzić ze swoimi ulubionymi serialami – Sons of Anarchy i Breaking Bad.

Już od 12 lipca w każdy wtorek na widzów kanału FOX będą czekały ich ulubione męskie seriale.

O godz. 21.00 będą emitowane premierowe odcinki 3. sezonu, pełnego adrenaliny serialu "Sons of Anarchy", opowiadającego o wyjętym spod prawa gangu motocyklowym (MC). Członkowie klubu starają się chronić swoje miasteczko Charming (ang. uroczy) w stanie Kalifornia przed handlarzami narkotyków, wielkimi korporacjami budowlanymi oraz nadgorliwymi stróżami prawa, aby pozostało nadal spokojnym i urokliwym miejscem. Pod przykrywką rodzinnego życia i sklepu motocyklowego, prowadzą nielegalny handel bronią. Następnie o godz. 22.00 pokażemy kultowy i licznie nagrodzony serial "Breaking Bad", który dostał 6 nagród Emmy, w tym 2 razy z rzędu dla najlepszego serialu dramatycznego oraz 3 razy z rzędu dla Bryana Cranstona za najlepszą rolę męską. Serial śledzi losy Waltera White’a (Bryan Cranston), nauczyciela chemii, który po zdiagnozowaniu raka, decyduje się wkroczyć w niebezpieczny świat narkotyków i przestępczości aby zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe po swojej śmierci.

Trzeci sezon serialu Sons of Anarchy, który miał premierę w USA we wrześniu 2010 roku, należał w tamtym czasie do najlepiej oglądanych seriali w sieciach kablowych w USA wśród widzów dorosłych, przyciągając przed ekrany 4,1 mln widzów. Premierowy odcinek osiągnął także wysokie wskaźniki oglądalności w kobiecej grupie wiekowej 18-49, a także plasuje się na pierwszym miejscu w swoim paśmie czasowym we wszystkich głównych grupach męskich, zarówno spośród ogólnodostępnych sieci telewizyjnych jak sieci kablowych.

Premiera trzeciego sezonu serialu Breaking Bad, która odbyła się w USA w marcu 2010 roku, miała najlepsze wyniki oglądalności w historii serialu i przyciągnęła przed telewizory 2 miliony widzów, a powtórkowa emisja, która była wyświetlona w tym samym dniu, dodatkowo 1,1 miliona, co dało 40% wzrost w stosunku do poprzedniego sezonu.