Męskie wieczory w polskim kanale Fox 1

Specjalnie na wakacje kanał FOX dla swoich widzów przygotował wyjątkowe pasmo, dzięki któremu fani kultowych męskich seriali będą mogli każdy wtorkowy wieczór spędzić ze swoimi ulubionymi serialami – Sons of Anarchy i Breaking Bad.

Sons of Anarchy

Już od 12 lipca w każdy wtorek na widzów kanału FOX będą czekały ich ulubione męskie seriale.

O godz. 21.00 będą emitowane premierowe odcinki 3. sezonu, pełnego adrenaliny serialu "Sons of Anarchy", opowiadającego o wyjętym spod prawa gangu motocyklowym (MC). Członkowie klubu starają się chronić swoje miasteczko Charming (ang. uroczy) w stanie Kalifornia przed handlarzami narkotyków, wielkimi korporacjami budowlanymi oraz nadgorliwymi stróżami prawa, aby pozostało nadal spokojnym i urokliwym miejscem. Pod przykrywką rodzinnego życia i sklepu motocyklowego, prowadzą nielegalny handel bronią. Następnie o godz. 22.00 pokażemy kultowy i licznie nagrodzony serial "Breaking Bad", który dostał 6 nagród Emmy, w tym 2 razy z rzędu dla najlepszego serialu dramatycznego oraz 3 razy z rzędu dla Bryana Cranstona za najlepszą rolę męską. Serial śledzi losy Waltera White’a (Bryan Cranston), nauczyciela chemii, który po zdiagnozowaniu raka, decyduje się wkroczyć w niebezpieczny świat narkotyków i przestępczości aby zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe po swojej śmierci.

Trzeci sezon serialu Sons of Anarchy, który miał premierę w USA we wrześniu 2010 roku, należał w tamtym czasie do najlepiej oglądanych seriali w sieciach kablowych w USA wśród widzów dorosłych, przyciągając przed ekrany 4,1 mln widzów. Premierowy odcinek osiągnął także wysokie wskaźniki oglądalności w kobiecej grupie wiekowej 18-49, a także plasuje się na pierwszym miejscu w swoim paśmie czasowym we wszystkich głównych grupach męskich, zarówno spośród ogólnodostępnych sieci telewizyjnych jak sieci kablowych.

Premiera trzeciego sezonu serialu Breaking Bad, która odbyła się w USA w marcu 2010 roku, miała najlepsze wyniki oglądalności w historii serialu i przyciągnęła przed telewizory 2 miliony widzów, a powtórkowa emisja, która była wyświetlona w tym samym dniu, dodatkowo 1,1 miliona, co dało 40% wzrost w stosunku do poprzedniego sezonu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…