Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Nowe plakaty Trzech Muszkieterów 0

Pojawiły się nowe plakaty do najnowszego filmu spod znaku płaszcza i szpady, pt.: Trzej muszkieterowie 3D. Reżyseruje Paul W.S. Anderson.

Logan Lerman (Percy Jackson) wcieli się w postać D’Artagnana, a towarzyszyć mu będą Ray Stevenson (Rzym) jako Porthos, Luke Evans jako Athos i Luke Evans (Bogowie i herosi 3D) jako Aramis.

W obsadzie pojawi się także Christoph Waltz (kardynał), Milla Jovovich, Mads Mikkelsen, James Corden i Orlando Bloom.

Premiera już 14 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Jana

Dzięki za wyjaśnienie! Zaiste poczułam się jak na wykładzie prof. Miodka:) (którego zresztą szalenie lubię i cenię! Szkoda, że już nie ma w TV "Ojczyzny polszczyzny"! – westchnienie z nostalgią) A że wiek kukurydzianych gazet dawno mam za sobą jakoś nie pokojarzyłam tego popcornu:)

zAwI

"A nastolatki czytające kukurydziane gazety to niby kto?Tego określenia nie znam… Czy to te same, które pasjonują się “Księżycem w nowiu”?" – przy tym stwierdzeniu powinna być opcja 'Lubię to' ;P
W zasadzie stwierdzenie "kukurydziane gazety" powstało za czasów triumfującej wśród nastolatków gazety 'popcorn' i dotyczy zwariowanych nastolatek i filmów kategorii 12 lat traktujących o tematach miłosnych w sposób 'liniowy' ;]
Miodek lepiej by tego nie ujął.

Jana

To trochę dawno, bo "Piąty element" to naście lat temu:)
A nastolatki czytające kukurydziane gazety to niby kto?Tego określenia nie znam… Czy to te same, które pasjonują się "Księżycem w nowiu"?

zAwI

Muszę przyznać rację – D’artagnan zrobiony na idola nastolatek czytających 'kukurydziane' gazety ;), zaś Milla ostatni raz ponętnie wyglądała w 5 Elemencie. Tyle słowem doboru aktorów wg mojej opinii.

Jana

Plakaty w takiej technice wrażenia nie robią. Mam nadzieję, że film w 3D zrobi dużo lepsze! Choć historia z gatunku płaszcza i szpady oraz powieść Dumasa jest doskonale znana, może warto zobaczyć ją w nowej technologii (?)
Obsada… hmmm Milla Jovovich jako Mylady? Nie wygląda na uosobienie seksu:) A D’artagnan mało męski:)

Proszę czekać…