Kinowy spin-off Gwiezdnych wojen? 5

Joe Johnston podczas promocji filmu Captain America: Pierwsze starcie zdradził, że negocjuje z Georgem Lucasem reżyserię kinowego spin-offa Gwiezdnych wojen, którego bohaterem byłby słynny łowca nagród – Boba Fett.

Boba Fett

Przypomnijmy, że twórca takich filmów jak Hidalgo czy Jumanji zaczynał w branży właśnie pracując z Lucasem nad klasyczną trylogią.

Johnston odpowiada za stworzenie wizerunku takich rzeczy jak Ewoki, Yoda, Sokół Millenium, X-Wingi, Y-Wing, Niszczyciele Imperium czy właśnie wspomniany łowca nagród.

Saga Anakina Skywalkera się zakończyła, ale świat Gwiezdnych wojen jest tak bogaty, więc najwyraźniej przyszłością są kinowe opowieści osadzone w tym uniwersum.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

zAwI

Odnośnie pierwszej części wypowiedzi-tu masz rację. W końcu "Imperium Kontratakuje", które było najmroczniejszą częścią sagi i dodało smaczku całej historii (pomijając ojcowskie zwierzenia), nie było w pełni zasługą Lucasa.

Redox

Jeżeli tylko George Lucas nie będzie maczał w tym swoich palców (co jest mało prawdopodobne) to projekt miałby potencjał i może nawet odbudowałby po części złą sławę nowej trylogii SW.
Coś ostatnio głośno o tym Johnstonie (plany na czwartą część "Parku Jurajskiego" teraz Boba Fett). Widocznie uznał, że Kapitan Ameryka udał mu się (oby tak byłlo) i powróci na stałe do biznesu.

Proszę czekać…