http://vimeo.com/mironkundzicz

Nadchodzi Madman 0

Dimension Films zamierza nakręcić filmu z aktorami na podstawie komiksu Madman, autorstwa Michaela Allreda.

Reżyseruje George Huang (Szkoła Buddy'ego). On też, razem z Allredem napisze scenariusz. Producentami będą, znany reżyser Robert Rodriguez (Od zmierzchu do świtu), Elizabeth Avellan (Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2) i ich Troublemaker Studios.

Madman w całej okazałościMadman w całej okazałości

Madman to postmodernistyczna wersja historii o Frankensteinie, z suberbohaterem w tle. Główny bohater ginie w wypadku samochodowym. Zostaje jednak wskrzeszony do życia przez ekscentrycznego doktora, który nadaje mu imię Frank Einstein. Naukowiec wszczepuje mu psychiczne moce, polepsza jego zmysły i bardzo powiększa siłę fizyczną. Doktor nie potrafi jednak naprawić jego zniszczonej twarzy, dlatego Madman nosi kostium wzorowany na stroju swojego ulubionego superbohatera, aby ukryć swój wygląd.

Projekt, któremu przewodniczą szef Dimension, Bob Weinstein (Piękne dziewczęta) i główny producent Richard Saperstein (Częstotliwość), ma być podobny do Sin City – Miasto grzechu. Wszystko dzięki Rodriguezowi, który stworzył adaptację komiksu Franka Millera (300tu Spartan), dla Dimension, a teraz zajmie się produkcją.

Wizualna strona filmu, jest bardzo ważną częścią procesu twórczego. Cały obraz będzie powstawał w Troublemaker Studios w Teksasie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…