"May the Force Be With You"

Trzeci film z planu Hobbita! 3

Pierwszy film będzie nosił tytuł The Hobbit: An Unexpected Journey (tł. Hobbit: Niespodziewana podróż) i swoją premierę będzie miał 14 grudnia 2012 roku. Natomiast drugi – The Hobbit: There and Back Again (tł. Hobbit: Tam i z powrotem) z premierą ustaloną na 13 grudnia 2013 roku.

PETER JACKSON NA PLANIE FILMU HOBBIT (2012/2013)

Reżyser Peter Jackson opublikował kolejną notatkę na facebooku:

Mam dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że nie będzie nic związanego z Hobbitami na tegorocznym Comic Con w San Diego. New Line i Warner Bros bardzo chętni byli do wsparcia prezentacji panelu z filmu, ale musiałem z tego zrezygnować, z prostego powodu, mianowicie stwierdziłem, że to jeszcze za wcześnie. Zostało jeszcze bardzo dużo z tych dwóch filmów do nakręcenia. Chciałem tam być, ponieważ widziałem wiele różnych możliwości na pokazanie coś z Hobbitami na Comic Con. Nienawidzę zawodzić kogokolwiek, ale coś mi mówi, że za rok tam będziemy, w pełni przygotowani.

Czas na dobre wieści…

Właśnie skończyliśmy nowy reportaż filmowy z planu, prezentując trochę więcej z pierwszego etapu zdjęć. Więc proszę, zadowólcie się tym w ostateczności, w końcu nie musicie jechać do San Diego, aby to zobaczyć.

Byłem ciągle na nogach od czasu skończenia pierwszej części zdjęć, ale teraz będzie chwila wytchnienia, którą wykorzystam na 20 pytań, które wam obiecałem. Niektóre mam już w części napisane i już niedługo wam je przekażę! Obiecuję!

pozdrawiam,
Peter J

Poniżej prezentujemy trzeci film z planu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28

Cała kompania prezentuje się przyzwoicie – http://1.fwcdn.pl/an/867323/25537.$.jpg Teraz chce zobaczyć Beorna,elfy z Mrocznej Puszczy i Smauga.

Proszę czekać…