TVP2 traci przez Oficerów 0

Telewizyjna Dwójka zakończyła w niedzielę, 17 grudnia emisję serialu kryminalnego „Oficerowie”.

Każdy odcinek produkcji oglądało średnio 3,27 mln widzów – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Pozycje nadawane przez TVP2 w tym samym paśmie rok wcześniej przyciągały prawie 700 tys. osób więcej.Średnia widownia Oficerów, emitowanych na antenie Dwójki od 24 września o godz. 20:00, wyniosła 3,27 mln osób, a udział serialu w rynku telewizyjnym kształtował się na poziomie 19,37 proc. Rok temu programy nadawane w tym czasie w TVP2 oglądało przeciętnie 3,96 mln osób przy udziale na poziomie 23,07 proc.

Najwięcej widzów zgromadził pierwszy odcinek serialu, pokazany 24 września, który obejrzało 3,69 mln osób (udział 23,44 proc.). Najmniejsza oglądalnością cieszył się natomiast odcinek z 22 października, który przyciągnął przed ekrany tylko 2,58 mln osób (15,53 proc.).

Serial Oficerowie można było oglądać także w Internecie. Ostatni specjalny odcinek z trzema zakończeniami do wyboru, który był dostępny wyłącznie w telewizji interaktywnej iTVP, został wywołany w niedzielę, 17 grudnia ponad 100 tysięcy razy. Także wcześniejsze odcinki Oficerów i Oficera w iTVP cieszyły się sporym zainteresowaniem – od 21 września do 17 grudnia internauci pobrali je ponad 1,3 miliona razy.

Jak dowiedzieliśmy się w Biurze Prasowym TVP, decyzja czy powstaną nowe odcinki serialu Oficerowie, nie została jeszcze podjęta.

źródło: medialink.pl

Kadr z filmu Oficerowie / tvp.plKadr z filmu Oficerowie / tvp.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…