Armie Hammer w Simpsonach

Armie Hammer

Armie Hammer, odtwórca roli bliźniaków w The Social Network, pojawi się gościnnie w jednym z odcinków serialu Simpsonowie.

Odcinek, w którym wystąpi aktor nosi tytuł "The D’oh-cial Network" i ponownie wcieli się on w rolę bliźniaków, Camerona i Tylera Winklevoss, którzy zaskarżyli Marka Zuckerberga o kradzież pomysłu. Jego premiera zapowiedziana jest na początek przyszłego roku.

Epizod ten opowie o zmaganiach Lisy, która postanawia założyć swój własny portal społecznościowy.

Przypominamy, że 21 października br. odbędzie się premiera filmu J. Edgar w reżyserii Clinta Eastwooda, w którym Hammer wcieli się w postać Clyde’a Tolsona, domniemanego kochanka Hoovera (w tej roli Leonardo DiCaprio).Poza tym obecnie kręcone są zdjęcia do filmu The Brothers Grimm: Snow White, w którym aktor zagra księcia Andrew Alcotta.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/television/Armie-Hammer-Guest-Star-Simpsons-Winklevoss-Twins-33688.html


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.