Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

DiCaprio i westerny 1

Pojawiły się informacje, iż DiCaprio otrzymał propozycje roli w westernie The Creed of Violence, który wyreżyserować miałby Todd Field. Aktor co prawda jest jeszcze w trakcie rozmów, ale wiele wskazuje na to, iż wystąpi w filmie w jednej z głównych ról.

Akcja ma dziać się w okolicach roku 1910, kiedy kryminalista Rawbone próbuje przerzucić do Meksyku transport broni, ale zostaje pochwycony przez rządowego agenta, z którym dzieli sekret przeszłości.

Jakkolwiek angażowanie się w dwa podobne projekty (choć oczywiście nie jest jeszcze pewne, czy DiCaprio rolę weźmie) jest nieco ryzykowne, warto mieć nadzieję, iż projekt się uda. Raz, że Leo ostatnio ma nosa do ról, a dwa – no cóż, dobrych westernów nigdy dość.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…