Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Reese Witherspoon i komedia od Disneya 1

Reese Witherspoon jest znana głównie z ról komediowych, choć ma za sobą występy także w nieco poważniejszych i ambitniejszych projektach. Teraz jednak powrócić ma do nieco lżejszego repertuaru za sprawą nowej produkcji Disneya pod tytułem Wish List.

Film opowiadać ma o dziewczynce z wielką wyobraźnią, która wrzuciwszy do studni życzeń monetę, wypowiada dziesięć życzeń. Niestety, moneta nigdy nie osiąga dna a dziewczynka wyrasta na kobietę sukcesu, która zapomniała o dziecięcych życzeniach. Te jednak wracają, kiedy moneta nagle spadnie w dół…

Póki co nie wygląda to oszałamiająco, ale być może to tylko pierwsze wrażenie. Za scenariusz odpowiadać ma Randi Mayem Singer, reżyser nie jest jeszcze znany.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…