Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Warner Bros. kręci z yakuza. 1

Wytwórnia przygotowuje już jeden film traktujący o gangsterach – Gangster Squad, którym zajmuje się Ruben Fleisher, a w obsadzie znaleźć ma się m.in Ryan Gosling i Josh Brolin.

Ostatnio jednak studio sięgnęło także po inny scenariusz opowiadający o gangsterach – The Outsider, pióra Andrew Baldwina. Jest to historia Amerykanina, byłego więźnia wojennego, który po wojnie pozostaje w Japonii i pnie się coraz wyżej w przestępczej hierarchii, by zostać jednym z nielicznych obcych, przyjętych do grona Yakuza.

Pomysł zrodził się w głowie Johna Linsona, znanego jako producent Sons of Anarchy, on też zajmie się produkcją filmu.

Projekt zapowiada się ciekawie, a epoka (Japonia zniszczona przez wojnę) daje nadzieję na kilka naprawdę mocnych scen i ciekawych miejsc. Z drugiej strony, amerykańscy producenci robiący film o japońskich gangach? Trudno powiedzieć, co z tego wyniknie, ale warto śledzić doniesienia.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…