Kolejne zdjęcia z planu The Dark Knight Rises

Zdjęcie z planu

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nowego filmu Christophera Nolana, The Dark Knight Rises. Możemy na nich zobaczyć m.in.: Josepha Gordon-Levitta jako detektywa Jima Blake’a, Marion Cotillard, Toma Hardy'ego jako Bane i ujęcie batmobilu.

Zobacz zdjęcia:

W obsadzie filmu są również: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Anne Hathaway, Josh Pence, Juno Temple i Matthew Modine.

W amerykańskich kinach widzowie zobaczą film 20 lipca 2012 r. Polska premiera zaplanowana jest na 3 sierpnia przyszłego roku. Dystrybutorem jest Warner Bros.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 6 maja i potrwają do listopada tego roku.

Przypominamy, że w lipcu zadebiutowała pierwsza zapowiedź filmu. Kilka dni temu opublikowaliśmy także pierwsze zdjęcia Bane’a z planu.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.