Plakat komedii Jak ona to robi 0

W sieci zaprezentowano kolejny plakat komedii Jak ona to robi. W głównej roli zobaczymy gwiazdę Seksu w wielkim mieście, Sarę Jessicę Parker.

Sarah Jessica Parker i Pierce Brosnan w filmie Jak ona to robi

Reżyseruje Douglas McGrath (Bez skrupułów), a autorem scenariusza jest Aline Brosh McKenna (27 sukienek, Kupiliśmy zoo). W obsadzie są także: Pierce Brosnan, Greg Kinnear, Christina Hendricks, Sarah Shahi i Kelsey Grammer.

Zobacz plakat:

Plakat filmu Jak ona to robi?Plakat filmu Jak ona to robi?

W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda Seksu w wielkim mieście wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (nominowany do Oscara za rolę w Lepiej być nie może Greg Kinnear).

W amerykańskich kinach film pojawi się 16 września br. Polska premiera zaplanowana jest na 25 listopada 2011 r. Dystrybutorem jest Kino Świat.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…