Hiszpanie znów straszą w kinach 0

Kiedy Alejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenianych thrillerów paranormalnych dwóch ostatnich dekad – Otwórz oczy i Inni (z Nicole Kidman) zaprosił do współpracy swojego ulubionego aktora, obwołanego przez ojczyste media hiszpańskim Bradem Pittem – Eduardo Noriegę i zjawiskową ikonę iberyjskiego kina grozy Belen Ruedę ( Sierociniec i Oczy Julii), efekt mógł być tylko jeden. Powstał niezwykły, uwodzący gęstą atmosferą dreszczowiec. Więcej informacji o filmie Inny w poniższym opisie.

plakat filmu Inny

Alejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenianych thrillerów paranormalnych ostatnich dwóch dekad – Otwórz oczy (pierwowzór hitu Vanilla Sky z Tomem Cruisem i Penelope Cruz) i Inni (z Nicole Kidman) – przedstawia poruszającą historię Diego, lekarza, który obcując na co dzień z przypadkami ludzi na granicy życia i śmierci, uodpornił się na cierpienie pacjentów, ale także oddalił się od swojej partnerki oraz własnego dziecka. Pewnego dnia Diego pada ofiarą napadu, po którym pamięta jedynie dźwięk wystrzału i wrażenie, że poraziło go coś więcej niż kula. Wkrótce poczuje w sobie moce, których umysł naukowca nie jest w stanie wytłumaczyć i stanie przed wyborem, który na zawsze odmieni życie jego najbliższych.

W głównych rolach wystąpiły największe gwiazdy hiszpańskiego kina: odkrycie AmenabaraEduardo Noriega oraz wyróżniona nagrodą Goyi za wzruszającą kreację w dramacie W stronę morza oraz dwukrotnie do niej nominowana (za Sierociniec i Oczy Julii) zjawiskowa Belen Rueda. Autorem pełnego zaskakujących zwrotów akcji scenariusza El Mal ajeno jest twórca kultowego w Polsce obrazu GranatowyPrawieCzarny Daniel Sanchez Arevalo, a przyprawiającą o ciarki muzykę do filmu skomponował nagrodzony za Sierociniec Fernando Valezuez.

Film zagości na polskich ekranach już 2 września!

Źrodło: notatka prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…