Magiczna opowieść o Afryce w kinach! 0

Film jest to skierowana do najmłodszych widzów pełna ciepła opowieść nawiązująca do baśni i klasyków literatury dziecięcej – Małego księcia i Alicji w Krainie Czarów; idealna propozycja dla najmłodszych widzów. Zjawiskowa przyroda, piękne krajobrazy i przygody rezolutnej bohaterki pozwolą, nie tylko maluchom, na chwilę zapomnieć o mało wakacyjnej pogodzie za oknem.

mała, bohaterska podróżniczka

Scenariusz i reżyseria: Jordi Llompart
Obsada: Eva Gerretsen, Leonor Watling (Porozmawiaj z nią, Zakochany Paryż), Adria Colado (Evita)

Magiczna podróż do Afryki to historia dziesięcioletniej Jany, która za sprawą zaklęć przenosi się z rodzinnej Barcelony w sam środek Czarnego Lądu. W trakcie swoich przygód dziewczynka pozna zdumiewających mieszkańców Afryki – lwa, któremu doskwiera samotność, tysiącletnie słonie i wiele innych. W ich towarzystwie odwiedzi wyjątkowe,miejsca jak prowadzoną przez sowy bibliotekę, czy szpital, w którym leczy się rośliny.

Przebojową muzykę do filmu, wyprodukowanego przez współtwórcę przeboju Rolanda Emmericha10.000 BC, skomponował uhonorowany Nagrodą Jerry’ego Goldsmitha David Giro. W głównych rolach wystąpiły wielkie gwiazdy hiszpańskiego kina – jedna z ulubionych aktorek Pedro Almodovara, niezapomniana Alicia z Porozmawiaj z niąLeonor Watling oraz przystojny uwodziciel z Evity Adria Colado.

Film wejdzie do kin 12 sierpnia


proszę słoniaproszę słonia

kadr z filmukadr z filmu

Źrodło: notatka prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…