Anielski Dexter na plakacie 6. sezonu

Dexter

W sieci pojawił się plakat szóstego sezonu serialu Dexter.

Kolejny sezon serialu widzowie będą mogli oglądać jesienią br.

Nie znamy szczegółów szóstego sezonu Dextera. Najprawdopodobniej główny bohater po raz kolejny zmierzy się z seryjnym mordercą.

Zobacz plakat:

Plakat z <a class=Plakat z

Serial oparty jest na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay’a Demony dobrego Dextera. Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret– aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.

Swoje role powtórzą Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, C.S. Lee, James Remar, Lauren Luna Vélez i David Zayas.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.