Chris Klein w czarnej komedii Play Dead 0

Chris Klein, Jake Busey i Fred Durst zagrają w czarnej komedii Jasona Wilesa Play Dead.

Film opowiada historię Ronniego Reno (Chris Klein), byłego aktora telewizyjnego, który desperacko próbuje wrócić do zawodu. Pewnego dnia, z powodu śnieżycy bohater trafia do miasteczka w Nevadzie, w którym rządzą niepodzielnie dilerzy amfetaminy (Jake Busey, Fred Durst). Reno musi połączyć siły z byłymi kolegami z telewizji, aby uratować siebie i sterroryzowanych mieszkańców miasta.

Scenariusz został napisany przez Jasona Wilesa oraz Shema Bittermana. Obaj, wraz z Kurtem Tuffendsamem, Markiem Koettingiem, Michaelem O'Shea i Tomem Rookerem, wyprodukują obraz.

Durst, znany przede wszystkim jako wokalista formacji Limp Bizkit dał już się poznać jak aktor. Muzyk ma na koncie takie filmy, jak Sorry, Haters czy Population 436. Artysta zadebiutuje wkrótce jako reżyser niezależnym obrazem The Education of Charlie Banks.

Dyskografię Limp Bizkit zamyka zestaw największych przebojów – Greatest Hitz z listopada 2005 roku. Ostatni regularny longplay Amerykanów to Results May Vary z września 2003 roku, po którym w maju 2005 roku kapela wydała jeszcze EP-kę The Unquestionable Truth (Part 1).

Chris Klein w filmie Zostańmy przyjaciółmi 2006Chris Klein w filmie Zostańmy przyjaciółmi 2006

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…