Wygraj Władców umysłów na DVD - wyniki 1

FDB.pl, Hatak.pl i dystrybutor TiM Film Studio zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest trzymający w napięciu romans science fiction pt. Władcy umysłów.

Władcy umysłów

Film opowiada historię polityka Davida Norrisa (Damon), który jest o krok od wygrania wyborów do senatu amerykańskiego. Przypadkowo spotyka piękną tancerkę baletową Elise Sellas (Blunt) – kobietę, jakiej nie spotkał nigdy dotąd. Niestety, gdy zaczyna zdawać sobie sprawę, iż darzy ją uczuciem pojawiają się tajemniczy mężczyźni, którzy usilnie próbują ich rozdzielić.

Obok Matta Damona i Emily Blunt w filmie zagrali także Anthony Mackie i Frank Langella.

Władcy umysłówWładcy umysłów

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie.

Film oparty jest na opowiadaniu Philipa K. Dicka. Podaj tytuł tego opowiadania.

Film oparty jest na opowiadaniu Philipa K. Dicka. Podaj tytuł tego opowiadania.

"Ekipa dostosowawcza" (The Adjustment Team")

Filmy otrzymują:

Agnieszka Lach-Drzymalska

Ireneusz Kuźma

Piotr Haczkiewicz

Tadeusz Szerszun

PRZECZYTAJ RECENZJĘ

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Spinnaker

ojej, w końcu są wyniki!

Proszę czekać…