Promocyjne zdjęcia nowego Spider-Mana

Zdjęcie z The Amazing Spider-Man

W sieci pojawiły się dwa nowe promocyjne zdjęcia filmu The Amazing Spider-Man.

Akcja filmu nowego Spider-Mana rozgrywać ma się ma w młodych latach Petera Parkera, dowiemy się jak został superbohaterem, oraz to dlaczego właśnie tak pokierował swoim życiem.

Reżyseruje Marc Webb (500 dni miłości). Autorem scenariusza jest James Vanderbilt, który także pracuje nad drugą częścią filmu.

W tym trójwymiarowym projekcie w głównych rolach występują: Andrew Garfield (Peter Parker), Rhys Ifans (Dr Connors), Emma Stone (Gwen Stacy), Martin Sheen (Wujek Ben Parker) oraz Chris Zylka (Eugene “Flash” Thompson).

Światowa premiera filmu odbędzie się 2 lipca 2012 r. W Polsce premiera zaplanowana jest na 4 dni później, 6 lipca przyszłego roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Sprawdź zdjęcia:

Zdjęcie promujące <a class=Zdjęcie promujące

Zdjęcie promujące <a class=Zdjęcie promujące

Przypominamy, że pod koniec lipca światło dzienne ujrzał także pierwszy zwiastun filmu. Możecie obejrzeć go poniżej:

Źrodło: http://collider.com/amazing-spider-man-promo-images/110010/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.